• BIST 8026.27
  • Altın 1938.589
  • Dolar 28.9331
  • Euro 31.4656
  • İstanbul 11 °C
  • Ankara 3 °C
  • Tunceli 4 °C

MART 2022 BURÇLAR

EZGİ EMİR

2022 Mart ayında burçları neler bekliyor?

Dersimli Astrolog Ezgi Emir, Mart ayına ilişkin burç yorumlarını kaleme aldı.

(Lütfen burcunuzu okurken, öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okuyun. Burcunuzu ve yükselen burcunuzu öğrenmek için; doğum tarihi (gün-ay-yıl), doğum saatiniz ve doğdunuz yerin bilgilerini https://tr.astro-seek.com/ sitesi üzerinden girerek, ücretsiz doğum haritanızı çıkarabilirsiniz. Yapmış olduğum burç analizleri, öncelikle Tunceli doğumlu ya da Tunceli de yaşayanlar için özel olarak yorumlanmıştır. Daha detaylı analiz için lütfen danışmanlık alınız.)

2022 MART GÖKYÜZÜ GÜNDEM:

02 Mart 2022 saat 20:34 12°06′ Balık burcunda Yeniay.

06 Mart 2022 saat 09:23 Mars, Kova burcuna geçiyor.

06 Mart 2022 saat 09:30 Venüs, Kova burcuna geçiyor.

10 Mart 2022 saat 04:33 Merkür, Balık burcuna geçiyor.

18 Mart 2022 saat 10:18 27°39′ Başak burcunda Dolunay.

20 Mart 2022 saat 18:34 Güneş, Koç burcuna geçiyor.

27 Mart 2022 saat 10:45 Merkür, Koç burcuna geçiyor.

MART 2022 KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay sizin bilinçaltınızda yaşadığınız korkularınızı çözümlemeye çalışacak. Özellikle gitmeniz gereken yolda, ya da hayat planlamasında karşılaştığınız engellerin, zorlanmaların ve dolayısıyla kafanızı karıştıran tüm bu sisin aydınlanmasını sağlayacak gelişmeleri başlatabilir. Ortak kararlar alabilirsiniz, özellikle ailenizin tümünü ilgilendiren konularda, aile bireyleriniz ile ortak sonuçlara varabilirsiniz. Özellikle 6-10 Mart zamanı tüm şartların daha da netleşeceğini ve aldığınız kararları daha kolay uygulamaya koyabileceğinizi göreceksiniz.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, hem sağlık konularında iyileşme sağlayacak, hem de günlük rutin hayatınızda köklü değişimleri size getirecektir. Yakın çevrenizin, yakın akrabalar, kuzenler, kardeşler, yakın arkadaşlar- sayesinde daha geniş şartlarda şans elde edebilirsiniz. Alınganlık yapmamaya dikkat edin. Ayrıca ağzınızdan çıkan kelimelerin gerçekleşme olasılığının yüksek olduğunu bilerek konuşmanız gerektiğini unutmayın. Kendinizi yalnız hissetmeniz çok gereksiz, çünkü aslında ilahi desteğiniz sizinle.

20 Mart 2022 den sonra kendinizi ortaya koyup, içinizdeki potansiyeli çok daha rahat yansıttığınızı fark edeceksiniz.

27 Mart 2022 ve sonrasında ise; sizler için tamamen hareket vakti.  Aktifliğiniz artıyor ve kış depresyonu bitiyor. Keyifli ortamları organize edebilirsiniz. Ancak bu süreçte ‘Ben’ derken ‘Biz’ kavramını unutmadan devam etmeniz gerek.

 

 

MART 2022 BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay sizin sosyal alanlarınızda yaşanacak şanslı gelişmelere işaret ediyor. Özellikle günlük rutininizde yeni değişimlere vesile olacak cinsten. Çalışıyorsanız iş yeriniz, iş ortamınız, çalıştığınız kurumla ilgili belki de şanslı bir yer değişimi gündemde. Aynı zamanda evinizde değişikliklerde yapabilirsiniz. Ama aileniz ile alakalı çözemediğiniz problemler var ise, Mart başı itibariyle çözüme ulaşmaya başlıyor. Özellikle 6-10 Mart zamanı tüm şartlarınız daha da netleşecek. Değişen ve iyileşen iş koşullarınız, özellikle aile, yuva kavramlarınızdaki şartları da iyileştirecek.  

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, aşk-flört-çocuklar konularında bitişlere ama sonrasında yeni başlangıçlara işaret ediyor. Arabanızı değiştirmek isteyebilirsiniz, konfor alanlarınız için harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz ve kariyeriniz için kısa yolculuklar ve eğitimler de gündemde.

 20 Mart 2022 den sonra psikolojik konularda size destek olacak kişilerden yardım alarak fiziksel ve ruhsal alanlarda iyileşme ve gelişim yaşabilirsiniz. Uzun zamandır kafanıza takılan konularda da netleşme sağlayabilirsiniz.

27 Mart 2022 den sonra etrafınız kalabalıklaşacak. Yakın çevreniz aracılığıyla şanslı tanışmalar yaşamalar yaşayıp, yeni birliktelikler ve ortaklıklı işlere girmeniz olası.

MART 2022 İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay sizin hayat planlarınızda yeni değişiklikler olacağına işaret ediyor. Özellikle parasal alanda gerçekleşecek gelişmeler yüzünüzü güldürecek, keyfinizi yerine getirecek cinsten. Özellikle 6-10 Mart zamanı uzaklardan ya da uzak akrabalardan alacağınız maddi-manevi destek zihinsel olarak da rahatlamanıza vesile olacak. Daha rahat hareket etme imkanı bulacaksınız. Ayrıca eğitim alabilir, uzak yerlere seyahat edebilir ve ya varsa hukuki süreçleriniz bir çözüme bağlanabilir.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, kendi kurallarınızı koyup koruyabileceğiniz kendi yaşam alanınızı oluşturabileceğiniz zamanlara işaret ediyor. Kendinize ait düşünceleri rahatlıkla ifade edebilir, uygulamaya koyabilirsiniz. Yalnızlık sizi tereddütte bıraksa da, bu sadece bir hissiyat. Elinizdeki kaynakları çok verimli kullanıp, kendinize çok güzel fırsatlar yaratabilirsiniz.

20 Mart 2022 den sonra sosyal ortamlarınız renklenecek. Yeni ortamlarda yeni tanışmalar söz konusu olabilir.

27 Mart 2022 den sonra eğer çalışıyorsanız yeni anlaşmalar, sözleşmeler ya da sözleşme yenilenmesi  söz konusu olabilir.

 

 

 

 

 

MART 2022 YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

 

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay yabancılar, uzaklar ve uzaklarda ki kişilerle iletişimin aktifleşeceğini ifade ediyor. Devam eden yargı süreçleriniz varsa bu konularda lehinize sonuçlanabilir. Şanslı fırsatlar yakalayıp, hayatınızın akışını değiştirecek kararlar alabilirsiniz. Yer değişikliği mümkün. Bulunduğunuz ortam ve sosyal çevrenizde de güzel değişimler söz konusu. Özellikle 6-10 Mart zamanı yeni ortak işlere başlayabilir ya da ilişkilerinizi ciddiyete taşıyabilirsiniz.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, yakın çevreniz ile olan iletişimin artacağına, kısa zamanlı ya da yakın yerlere seyahat edebileceğinize işaret ediyor. Özellikle sağlık konularında yaşadığınız problemlere çözüm için kısa yolculuklar yapabilir veya küçük operasyonlar geçirebilirsiniz. Partnerinizin maddi manevi desteğini bu ay fazlasıyla hissedeceksiniz.

20 Mart 2022 den sonra yeni girişimler için harekete geçmek isteyeceksiniz. Kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz zamanlar geliyor.

27 Mart 2022 den sonra kendinize dair planları daha kolay uygulamaya koyup, size yardımcı olabilecek insanlarla daha kolay iletişime geçebileceksiniz.

MART 2022 ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay sizin 3. Kişilerden gelecek gelirler (tazminat-prim-nafaka vb.- eş gelirleri) konusunda yeni kaynaklara işaret ediyor. Ayrıca oluşabilecek ufak ameliyat-operasyonlar da gündemde. Bu süreçte kendinizi biraz yalnız hissedebilir ya da yalnız kalma isteğiniz yoğunlaşabilir. Ama yine de kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, kuzenleriniz ve ya komşularınızın desteği sizinle olacak ve ayrıca onlarla ilgili güzel gelişmeler de, sizi mutlu edecek. Özellikle 6-10 Mart zamanı sizler için çekişmeli zamanları da göstermekte. Özellikle ‘BİZ’ diyemediğiniz insanlarla ego çatışması yaşayabilirsiniz. Ya da kendi istediklerinizin gerçekleşmesi adına, hem ortak hem de partneriniz ile iletişimizde pürüzler yaşanabilir. Anlaşma sağlayamamanız sonucu mahkeme süreçleri de gündeme gelebilir.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, sizin kendi emeğinizle hak ettiğiniz gelirler konusunda bir netleşmenin ve iyileşmenin olacağına işaret ediyor. Belki Mart başında borçlarınızın revizesi için başvuracağınız kredi ile, maddi durumunuzda daha derli toplu bir bütçe oluşturma imkanı yakalayabilirsiniz. Ayrıca sosyal ortamlardan alacağınız destek ile kendinizi daha güvende hissetme imkanı yakalayabilirsiniz. Arkadaş grubunuzla küçük geziler de yapmak için uygun bir zaman.

20 Mart 2022 den sonra kendinizi fiziksel olarak da çok daha iyi hissedebileceğiniz zamanlar geliyor.

27 Mart 2022 den sonra iletişiminiz de güçlenecek. Ve sorunlu olduğunuz alanlarında çözüme ulaştığını göreceksiniz.

 

 

 

 

MART 2022 BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay size gelir artışı yaşatacak. Özellikle serbest meslek ya da ticaret ile uğraşıyorsanız sizin için bereketli bir ay olabilir. Aynı zamanda işiniz ile ilgili konularda; işlerinizi büyütmek adına ortak edinebilir ve ya yeni sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Ücretli çalışan iseniz kariyerinizde yüzünüzü güldürecek gelişmeler söz konusu. İş arıyorsanız kariyer fırsatları önünüze gelecek. Partner ve eş konuları için de güzel gelişmeler gündemde. Var olan ilişkinizi daha resmi bir zemine taşımak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan için günlük yaşam koşturması içinde ya da çalışma ortamınızda denk gelebileceğiniz aranızda yaş farkının bariz olduğu karşılaşmalar söz konusu. Özellikle 6-10 Mart zamanı sizler için çalışma alanlarınızın ve günlük rutininizin de hareketleneceği zamanları işaret ediyor.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, ile kendinizi tam olarak ifade edebileceğiniz yaşama karşı duruşunuzu netleştirip, aksiyon alabileceğiniz zamanlara işaret ediyor. Ayrıca kişisel gelişim adına eğitimler ya da danışmanlık almak için uygun zamanlar. Fiziksel görüntünüzde değişiklik size iyi gelecektir. Sağlıklı beslenme konularına da ilgi duyacak, bedeninize daha fazla özen göstermek isteyeceksiniz.

20 Mart 2022 den sonra hayatta şans dediğiniz olguları aslında kendi çabalarınız sonucu ortaya çıktığını fark edeceksiniz. Zamanında yapmış olduğunuz iyiliklerin önünüzdeki engelleri nasıl ortadan kaldırdığına şahit olacaksınız. Ayrıca sağlık konusunda da ateşli hastalıklara ekstra dikkat etmeniz gerekiyor.

27 Mart 2022 den sonra hakkınızı alabilmek adına girişimde bulunmanız lehinize sonuçlanacaktır.

MART 2022 TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay özellikle fiziksel sağlık konularında ilerleme kaydedeceğiniz zamanlara işaret ediyor. Hızlı bir toparlanma sürecine gireceksiniz. İnsanlara yardım etmekten ve onlarla beraber çalışmaktan keyif alacaksınız. Sadece diğer kişilerden daha fazla iş yükü alıp, aşırı yorgunluklara dikkat edin. Ayrıca tüm işlerinizde sadakat, güzellik ve disiplin ön plana çıkacak, bu dönemde doğruluk ve dürüstlüğe daha da önem vereceksiniz. Yalnız kalmaktan hoşlanmayacaksınız. Yakın arkadaşlarınızla özellikle doğada vakit geçirmek sizlere çok iyi gelecek. Özellikle 6-10 Mart zamanı sizler için varsa çocukları ön plana çıkaracak. Çocuklarınız ile yaşadığınız problemlerin, ya da çocuklarınızın yaşadığı problemlerin daha rahat çözümlendiğini göreceksiniz. Sanatsal etkinliklere ya da yaratıcı kabiliyetlerinize odaklanıp, ruhunuzu rahatlatacak hobiler edinebilirsiniz.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, aslında bir sürü lüzumsuz detaylarla ilgilendiğinizi ve bu sebeple de, olur olmaz her şeyi kendinize dert edindiğinizi farkına varmanıza sağlayacak. Aslında her şeye rağmen güçlü bir anlayışınız ve planlı bir davranış şekliniz var. Çoğu zaman başkalarına sağladığınız büyük yararlar,  belki de şimdi sizin lehinize dönecek. Ayrıca devam eden ya da tarafı olduğunuz hukuksal süreçleriniz var ise, olumlu sonuçlar elde etmeniz mümkün. İşlerinizde, işyerinizde yaşanacak güzel değişimlere de hazırlıklı olun.

20 Mart 2022 den sonra partneriniz ve ortaklarınızla olan ilişkiler aktifleşecek. Zaten beraber oldukları ve beraber çalıştıkları kimselere karşı adil davranmasını bilen kişilersiniz. Bu dönemde herkes için adalet vurgusunu daha da önemseyeceksiniz.

27 Mart 2022 den sonra partner veya ortaklarınız ile daha önce planladığınız projeleriniz için harekete geçip, aksiyon almak isteyeceksiniz. Aktif ve disiplinli seven insanlarla yola çıkmanız, sizi başarıya götürecektir.

MART 2022 AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay özellikle yurtdışı, uzun mesafe yolculuklar ya da uzak yerlerdeki kişilerle aranızda oluşabilecek karmik ilişkileri gündeminize getirecek. Uzak yerlerde bulunan ya da çok önceden tanıdığınız ama uzun zamandır görüşmediğiniz bir kişiyle aranızda yakınlaşma olabilir. Yine uzak yerlerde, uzun yolculuklarda ya da yurt dışında bağlantılı olduğunuz kişilerden maddi-manevi destek görebilir, alacağınız bu destek ile yaşam standartlarınızı iyileştirebilir ya da üstlendiğiniz sorumluluk ve riskleri minimalize edebilirsiniz. Sorumluluk ve yükünüz bir nebze de olsa hafifleyecek. Çocuklarınız var ise, onların özellikle gelecek ve eğitim hayatının iyi bir yönde şekillendiğini görmek sizleri fazlasıyla mutlu edecektir. Özellikle 6-10 Mart zamanı sizler için ailevi konularda; vicdan yaptığınız, uzun zamandır aklınızı kurcalayan ve esiri olduğunuz duygusal gelgitlerinizi çözümlemek için harekete geçme enerjisi taşımakta. Bu dönemde aksiyon alırsanız, problemleri tatlıya bağlama olasılığınız yüksek olacaktır.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, birtakım değişiklikler sebebiyle maddi zorluklara düşseniz de; -Genellikle vasiyetname, nafaka, tazminat, miras gibi konularda yaşadığınız problemler- feraha çıkabileceğiniz sonuçlar elde etmeniz mümkün. Bu dönemde arkadaşlar ve tanıdıklarınıza çok yardımcı olabilir, onlardan da yardım alabilirsiniz. Birtakım çevreniz ile de ilişkilerinize aniden son verebilirsiniz. Çevrenizde bir temizliğe gideceksiniz. Düşüncelerinizi ortaya koyup, planlarınızı gerçekleştirmeye çalışırken; insanları kırmamaya dikkat edin.

20 Mart 2022 den sonra beraber çalıştığınız kimselere karşı ve evinizde de otorite ve disiplinli davranmayı tercih edeceksiniz.  Biriken işlerinizi pratik bir şekilde çözümleyeceksiniz.

27 Mart 2022 den sonra hızlı, aceleci, ani hareketlere ve özellikle ev kazalarına dikkat ediniz. Düşünmeden konuştuğunuz her kelime sonrasında başınızı ağrıtabilir.  Aynı zamanda işleriniz ile alakalı girişimlerde bulunmak için de uygun zamanlar.

MART 2022 YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay; sizi azat edecek. Eğer ki geçmişinizi yeterince gözden geçirip, eğrisi doğrusu ile içsel sorgulamanızı yapmış; hayatınızı ve kendinizi içsel planda tekrar revize etmişseniz;  aylardır süre gelen, kabuğunuza çekilme ya da eve kapanma döneminizi bitirecek. Kendi içsel yolculuğunuzdan edindiğiniz deneyim ve tecrübelerle, artık kendinizi daha kolay ortaya koyabileceğiniz ve var oluşunuzu onurlandırabileceğiniz bir dönem geliyor. Şansınıza güvenin. Maddi-manevi destek aileniz vasıtasıyla gelecek. Özellikle 6-10 Mart zamanı sizler için yakın çevre, yakın akrabalar, kardeşler ile olan iletişimin artacağına ve kısa mesafeli yolculukların yapılacağına işaret ediyor. Ailenizden uzakta ya da ayrı yaşıyorsanız; bu ay sıklıkla yan yana geleceksiniz. Ayrıca eğitim amaçlı kısa mesafeli yolculuklar da gündeme gelebilir.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, özellikle kariyer ve iş yaşantınız üzerinde yeni oluşumlara doğru yön çizeceğinizi gösteriyor.  Aynı anda birkaç işin içinde olmak durumunda kalmanız sizi yorsa da, yine de farklı alanlardan gelen bu fırsatları kaçırmayın. Aynı zamanda eviniz ve işiniz arasında mekik dokuyacağınız bir yoğunluğunuz da olabilir. Yetişmekte zorlansanız dahi, yine de üstesinden geleceksiniz. Özellikle kader-kariyer konularında her şeyi kendi görüşlerinize dayandırmadan, çok fazla eleştiri ve kritik edip durmadan önünüze gelen fırsatları; esnek bir bakış açısıyla değerlendirmeye bakın.  Ortak ve partnerinizden gelen gelişme ve fırsatlara karşı açık, hoşgörülü ve esnek olun.

20 Mart 2022 den sonra yaptığınız planlar ve yaratıcı kabiliyetleriniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Sevgi ve romantizm konularında oldukça katı ve ters tutumlarınızı yumuşatacak gelişmeler yaşanabilir.

27 Mart 2022 den sonra düzenli spora başlayabilirsiniz. Özellikle doğada yapacağınız veya doğa sporlarına. Çocuklarınız ( varsa sevgiliniz) ile inatlaşmayı bıraktığınızda, aranızın düzelmesi ve iletişiminizin kuvvetlenmesi için fırsatlar yakalayacaksınız.

MART 2022 OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay; şaşılacak derecede bilgilerle dolu haberlere ve gelişmelere işaret ediyor. Neye inanacağınıza ya da hangi yöne gideceğinize karar veremezseniz, hislerinize odaklanın. Oldukça sağlam temeller üstünde ilerlemeye başlayacaksınız. Planlarınızı ve programlarınızı yine tek başınıza organize edip, uygulamaya koyacaksınız. Siz karar verdikten sonra, iyi iş ortakları edinebilir ya da beraber kazanabileceğiniz ve mutlu olacağınız kişileri yaşamınıza çekildiğini göreceksiniz. Her şeye rağmen insanlarla ilişkileriniz iyidir ancak bu sefer yola çıkarken size eşlik etmesini istediğiniz kişi ve kişileri ailece görüştüğünüz kişilerden seçeceksiniz. Özellikle 6-10 Mart zamanı sizler için iletişimin hem dağınık hem de bir o kadar yoğun olduğu bir dönem. Birçok yere yetişmeye çalışırken geç kalabilir, ticaret hayatınız var ise elinizde olmayan aksamalar sebebiyle iptallerle de karşılaşabilirsiniz.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, iş ve kariyer hayatınız ile ilgili daha önce fark etmediğiniz konuları gün yüzüne çıkaracak ve belki de yeni fırsatlar yakalayıp, kendi kariyerinizi yeniden şekillendirmenize vesile olacaktır. Aynı anda çeşitli konular ve alanlarda iş imkanı doğabilir, böylece yeni gelir kapısı elde edebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişiler ile aranızdaki iletişim güçlenecek ve onları koruyucu bir tavır içine girebilirsiniz. İdeallerinizi pratik olarak gerçeğe dönüştürmek için uygun zamanlar.

20 Mart 2022 den sonra ev ve aileyle ilgili konular ön plana çıkabilir ve aile bireyleriniz ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

27 Mart 2022 den sonra eviniz için alacağınız elektrikli ev aletleri konusunda dikkatli olmalısınız.

MART 2022 KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay; maddi gelirler alanında yeniliklere işaret ediyor. Yurt dışı planlarınız var ise, sizi harekete geçirecek değişimler yaşayabilirsiniz. Mesleki ve finansal konularda kurduğunuz iletişim ve bağlantılar önünüze yeni fırsatlar getirebilir. Mutluluğu çoğu kez yalnızca maddi konularda bulmak istemeniz, sizi maddiyata odaklı biri gibi gösterse de, aslında altta yatan sebep kıtlık psikolojisi ve dolayısıyla kendinizi güvende hissetmenizin tek yolu finansal güçtür algınız; hayatın sizden istediği güzel şeyleri kolay kolay açığa çıkaramamanıza sebebiyet verebilir. Aile, ev ve yaşam alanınız ile ilgili ortaya çıkacak konular ile her şeyin para olmadığını anlayacağınız olaylar yaşamanız muhtemel. Özellikle 6-10 Mart zamanı sizler için, çalışma ortamınızda yapılacak iyileştirmeler ile, size gelecek yeni fırsatlar ve statü değişiminize dikkat çekiyor.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, ölüm, miras, nafaka, tazminat ve eş-ortak gelirleriniz konularda yaşanılan gerilimler ve anlaşmazlıkların sonuçlanacağına işaret ediyor. Vermek istediğinizden çok daha azını vermiş, almak istediğinizden çok daha azını almış iseniz; bu sefer terazi tüm taraflar için dengelenecek ve olması gereken alışveriş, ilahi olarak gerçekleşecek. Bilinçsiz korkularınız bazen sizi çok rahatsız edip, disiplinden yoksun ve kulisçi bir tavra sebebiyet verse de; yine de dönüşmeniz için; korkularınızla yüzleşmeli ve bulunduğunuz andan kalkıp devam etmeniz gerekiyor.

20 Mart 2022 den sonra sevgi anlayışınızda, saldırgan ve savunmacı tavırları bırakıp; bütüne odaklanıp, artık büyümeniz gerektiğinin farkına varmalısınız. Kız kardeşleriniz ve komşularınız ile olan ilişkilerinizde ani tartışmalara ve kırıcı tavırlara girmemeye dikkat edin.

27 Mart 2022 den sonra entelektüel ve yaratıcı yönünüz ön plana çıkacak. Fikirlerinizi mutlaka not alın.

MART 2022 BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

02 Mart 2022 Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay; kendinizi ortaya koyabileceğiniz, sizi geliştirecek fırsatları önünüze getirebilir. Bu zaman diliminde rüya ve sezgilerinize güvenerek hareket ederseniz, kendinizi daha kazançlı hissedebilirsiniz. Para piyasa araçları ile elde edeceğiniz gelirler artabilir. Sigorta ve vergi ödemelerinizi aksatmamaya dikkat edin. Özellikle 6-10 Mart zamanı sizler için biraz mistik olup, içinize kapanmak isteseniz de; sanat ve özellikle müzik konusunda yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. İş ilişkileriniz ile ilgili problemlerinizi kendi lehinize çevirip, kendinizi bulunduğunuz ortamlarda doğru ifade edip, harekete geçebilirseniz; kariyer yolunuzdaki engelleri büyük ölçüde aşarsınız.

18 Mart 2022 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, ev, aile ve yuva konularında ilişkilerinizin güzelleşeceği zamanlar. Ayrıca seyahatlere olan ilginiz de artacak. Özellikle aile bireylerinize ya da aile bireyleriniz ile birlikte planlayacağınız kısa bir ziyaret ya da tatil size iyi gelebilir. Bu yolculuk sırasında tanışacağınız kişilerle kuracağınız iletişim sizi farklı alanlara götürebilir. Eş-ortaklarınız ile yeni bir yola girebilir ya da ortaklaşa kuracağınız yeni işlerden maddi-manevi getiri sağlamanız büyük olasılık. Özellikle bu dönemde atacağınız yeni adımların getirisi; seneye Ocak ayından itibaren yaşamınızda çok güzel ve büyük getirilere kapı açacağını bilmelisiniz.

20 Mart 2022 den sonra gelirlerinizde artış olacak. Yepyeni projelerle para kazanabilirsiniz.

27 Mart 2022 den sonra yapacağınız anlaşma ve sözleşmeler çok önemli. Enerjinizi dikkatle parasal konulara çevirip, kazançlarınızı hislerinizin tesiri altında kalarak kolayca harcayabilir, konfora ve lükse yönelim sergileyebilirsiniz.

Bu yazı toplam 16547 defa okunmuştur.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
123456
Tüm Hakları Saklıdır © 1971-2023 Dersim Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 (428) 212 10 16 | Faks : 0 (428) 212 10 16 | Haber Scripti: CM Bilişim