(İHA) - Deprem bölgesinde yaraların sarılması çalışmalarına destek veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, muhtelif noktalara sokak hayvanları için mama bıraktı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ekipleri, merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerin ardından intikal ettiği bölgede gerçekleştirilen çalışmalara desteğini sürdürüyor. Arama-kurtarma çalışmalarından, yardım malzemelerinin dağıtımı ve yemek dağıtımına kadar birçok alanda sahada olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, deprem bölgesinde bulunan sokak hayvanlarını da unutmadı. Yaşanan afet nedeniyle beslenme imkanları azalan sokak hayvanları için muhtelif alanlara mama bırakıldı.
Deprem bölgesinde sokak hayvanları da unutulmadı
![Deprem bölgesinde sokak hayvanları da unutulmadı](https://www.dersim-haber.com/d/news/39525.jpg)
Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem felaketlerinin ardından tüm imkanlarını depremzedeler için seferber eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, deprem bölgesinde bulunan sokak hayvanlarını da unutmadı.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SON EKLENEN GALERİLER
Diğer Haberler
![Eroğlu: “Dünyanın en güzel şehrini dünyanın en güzel insanlarıyla inşa edebiliriz”](https://www.dersim-haber.com/d/news_t/41701.jpg)
![Deprem sonrası Balyan’da yaşananları belgesele taşıdı: Barınma haktır](https://www.dersim-haber.com/d/news_t/41697.jpg)
![Enerjileri kesik olan köylüler, FEDAŞ’a gitti](https://www.dersim-haber.com/d/news_t/41564.jpg)
![Bize Ekmek Yoksa Patronlara Da Huzur Yok](https://www.dersim-haber.com/d/news_t/41487.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 1971-2023 Dersim Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 (428) 212 10 16 | Faks : 0 (428) 212 10 16 | Haber Scripti: CM Bilişim
Tel : 0 (428) 212 10 16 | Faks : 0 (428) 212 10 16 | Haber Scripti: CM Bilişim