Fırat Kalkınma Ajansı, Dünya ve Türkiye deneyimlerini dikkate alarak bölgesel kalkınma konusunda "en iyi uygulamaları" incelemek ve bu uygulamaların ülkemizde muhtelif bölgesel kalkınma ajansları ve diğer ilgili kurumlar tarafından yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak amacıyla 22-23 Eylül 2011 tarihlerinde Malatya’da 1. Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı'nı düzenleyecektir.
Konferansta akademik bildirilerin sunulmasının yanı sıra “Bölgesel Kalkınmaya Küresel Bakış” oturumu ile çeşitli uluslararası örgütlerin konuya bakış açılarının tartışılmasına da olanak sağlanacaktır. Konferans davetiyesi ekte sunulmakta olup, konferansın detaylı programı, davetli misafirler ve daha fazla bilgiyi www.bolgeselkalkinmakonferansi.com adresinden edinebilirsiniz.
Malatya’da 1. Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansına Davet
Fırat Kalkınma Ajansı, Dünya ve Türkiye deneyimlerini dikkate alarak bölgesel kalkınma konusunda "en iyi uygulamaları" incelemek ve bu uygulamaların ülkemizde muhtelif bölgesel kalkınma ajansları ve diğer ilgili kurumlar tarafından yaygınlaştırılmasına ka
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Kırmızıdağ Çevre Yaşam Platformu’ndan “çekilin” çağrısı!Kırmızıdağ Çevre Yaşam Platformu, CHP’li belediyelere DERKAB’tan çeklime çağrısında bulundu.
Gazetecilerden Vali Tekbıyıkoğlu’na ziyaretİlimizde görev yapan gazeteciler vali Bülent Tekbıyıkoğlu’nu ziyaret etti.
ALİEKPER YÜREK’LERLE YAKIN GEÇMİŞTE GELECEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLERŞehitliğinin 43. Yılında, Ali Ekber Yürek vd namuslu yoldaşlarının anılarına saygıyla…
Köylülerin 7 yıllık çevre mücadelesi zaferle sonuçlandıDersim'de yapılması planlanan Katı Atık Bertaraf Tesisinin yerinin değiştirilmesi için uzun zamandır çevre mücadelesi veren Kırmızıdağ Çevre ve Yaşam Platformu’nun talebi yeni belediye meclisi tarafından oy birliği ile kabul edildi.
Tüm Hakları Saklıdır © 1971-2023 Dersim Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 (428) 212 10 16 | Faks : 0 (428) 212 10 16 | Haber Scripti: CM Bilişim
Tel : 0 (428) 212 10 16 | Faks : 0 (428) 212 10 16 | Haber Scripti: CM Bilişim